Американський бізнесмен Ілон Маск став найбагатшою людиною за всю історію – вартість його статків сягнула 271,3 мільярда доларів. Про це пише Forbes.

За день, 25 жовтня, статки Ілона Маска зросли на 41,7 мільярда доларів, а капіталізація Tesla перевищила 1 трильйон доларів. Головна причина такого стрімкого зростання – підвищення акцій виробника електрокарів Tesla, 21% акцій якого належать бізнесмену. 

Повідомляється, що напередодні найстарший сервіс прокату авто Hertz замовив у Tesla рекордні 100 тисяч автомобілів, унаслідок чого капіталізація компанії вперше в історії перевищила трильйон доларів.

Варто зауважити, що статки Ілона Маска також становлять міноритарний пакет акцій у космічній компанії SpaceX, вартість якої інвестори нещодавно оцінили в 74 мільярди доларів. 

Видання Forbes також пише, що Ілон Маск веде порівняно ощадний спосіб життя. Зокрема, навесні 2020 року він оголосив, що розпродаватиме нерухомість у своїй власності.

Одна з головний цілей Ілона Маска – колонізувати Марс. Він працює над тим, щоб його компанія SpaceX висадила людей на Марсі до 2026 року.

Нагадаємо, у січні 2021 року Ілон Маск обігнав Джеффа Безоса й став найбагатшою людиною світу. А у вересні 2021 року Ілон Маск став третьою людиною світу, чиї стати перевищили 200 мільярдів доларів – після Джеффа Безоса й президента Louis Vitton Бернара Арно. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here