Мільярдер Ілон Маск склав пісню про «цифрові незамінні жетони» NFT. Варто зауважити, що NFT останнім часом успішно використовувались для посвідчення власності на твір мистецтва. Жетон містить аудіозапис та зображення твору а також унікальний код, що підтверджує право власності за допомогою технології блокчейн.

«Я продаю цю пісню про NFT в якості NFT», – написав Маск у Twitter.

Пісня нагадує стиль техно і містить такий текст, в перекладі з англійської: «NFT для вашого марнославства, комп‘ютери не сплять він перевірений, він гарантований».

Найвища ціна, яку пропонували за цю пісню на сайті Valuables, станом на ранок вівторка, складає 1,12 мільйона доларів – пише видання Coindesk.

Цікаво, що саме технологія NFT посвідчила право власності на роботи митця Beeple, який працює в сфері цифрового мистецтва. Право власності на його витвір, засвідчене NFT, було продано на аукціоні Christie’s за приголомшливі 69 мільйонів доларів цього місяця.

Також співачка Grimes, яка є у цивільному шлюбі з Маском, продала NFT на свою колекцію цифрового мистецтва за 5,8 мільйона доларів минулого місяця – пише Forbes.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here