Стало відомо, що засновник компанії SpaceX Ілон Маск недовго був на самоті після розриву стосунків зі співачкою Grimes, матір’ю його шостої дитини. Виявляється, мультимільярдер вже встиг закрутити новий роман. Про це пише видання Hollywood Life. 

The Daily Mail вдалося сфотографувати підприємця на борту його приватного літака в компанії загадкової незнайомки. Пізніше журналісти Hollywood Life з’ясували, хто ж ця дівчина. Обраницею Ілона Маска виявилася 27-річна австралійська акторка Наташа Бассет. Дівчина на 23 роки молодша за бізнес-магната. 

Наташа Бассетт (Photo by depositphotos.com)

Інсайдер видання підтвердив, що Ілон і Наташа вже декілька місяців мають моногамні стосунки, проте сама пара ці чутки ще не коментувала.

Відомо, що Наташа Бассетт — австралійка, уродженка Сіднея, яка вісім років тому приїхала підкорювати Нью-Йорк. Зірка знімалася у фільмах “Будинок біля озера”, “12 могутніх сиріт”, «Брітні назавжди», а також новому байопіку про Елвіса Преслі, який скоро вийде у прокат. 

Наташа Бассетт (Photo by The Sun )

Нагадаємо, що у вересні 2021 року Ілон Маск оголосив про розрив з матір’ю свого сина — співачкою Граймс. Бізнесмен і канадська виконавиця були разом три роки. Рік тому у них народився хлопчик, якому пара дала ім’я X Æ A-Xii.

Ілон Маск та Граймс (Photo by usatoday.com)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here