Засновник SpaceX і Tesla, мільярдер Ілон Маск заявив про вдалий експеримент своєї компанії Neuralink в соціальному додатку Clubhouse, створеному для спілкування та онлайн-конференцій. Винахідник розповів, що в компанії з’явилася мавпа з бездротовим імплантом в мозку. Про це повідомляє Bloomberg.

“Вона може грати у відеоігри за допомогою свого мозку», – уточнив Маск.

За його словами, чип повністю прихований під шкірою тварини без шкоди для нього.

«У майбутньому ми хочемо, щоб мавпи грали один з одним в пінг-понг», – зізнався мільярдер.

Відзначається, що мета технології – усунення травм головного і спинного мозку і відновлення втраченої здатності людини за допомогою імплантованого чипа.

«Це схоже на Fitbit (фітнес – браслет-ред.) у вашому черепі з крихітними проводами, що входять в мозок», – зазначив Ілон Маск.

Neuralink — американська компанія, що займається розробкою мозкових імплантатів. Створена за участі Ілона Маска компанія розпочала свою діяльність у 2016 році, її представили загалу у березні 2017 року. Її розробка має стати універсальним нейроінтерфейсом, який би зміг забезпечити практично безперешкодну комунікацію людини й машини, ставши продовженням для нашого мозку. Нейроінтерфейс зможе допомогти людям з ураженнями нервової системи подолати фізичні обмеження: рухатися після травми хребта або бачити й чути попри пошкодження головного мозку. Ілон Маск обіцяє, що Neuralink поверне паралізованим рухливість, надасть людям «супербачення» і дозволить спілкуватися за допомогою думок, а не слів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here