Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск став ведучим нового епізоду скетч-шоу «Saturday Night Live» і зізнався, що в нього Синдром Аспергера.

«Я перший запрошений ведучий в історії SNL із синдромом Аспергера. Принаймні перший, хто в цьому зізнався», – розповів Маск у монолозі на початку шоу. Під час вступного виступу до мільярдера приєдналася матір Мей Маск, а пізніше в одній зі сцен – дружина Grimes. 

Синдром Аспергера — порушення розвитку, яке характеризуються серйозними труднощами в соціальній взаємодії, а також обмеженим, стереотипним, повторюваним репертуаром поглядів і занять. Синдром іноді називають формою високофункціонального аутизму, за якого здатність функціювати відносно збережена. Люди із синдромом Аспергера в популяції трапляються рідко, й вони не схожі на розумово відсталих, адже володіють, як мінімум, нормальним або ж високим інтелектом, але нестандартними чи слаборозвиненими соціальними здібностями; часто через це їхні емоції та соціальний розвиток, а також інтеграція відбуваються зазвичай пізніше. Синдром часто характеризується також вираженою незграбністю.

В одному зі скетчів Маск зіграв самого себе під час майбутньої місії з освоєння Марсу:

Ще в одній сцені в стилі вестерну з персонажа Маска покепкували через його відмову вдягати маски на початку пандемії коронавірусу. Також обіграли ідеї Маска з електричними автомобілями і тунелями Boring Company.

У скетчі, присвяченому всесвіту відеоігор Super Mario, Маск перевтілився у «злого Маріо» Варіо, який відповідає на звинувачення в суді. 

Також ведучий виконав роль фінансового експерта, який намагається пояснити, що таке Dogecoin – криптовалюта, в яку інвестував сам Маск.

До слова, Saturday Night Live – американське шоу, яке спеціалізується на комедійних скетчах у прямому ефірі. В ефір SNL виходить з 1975 року, зараз триває 46-й сезон. У кожному епізоді SNL запрошує зіркових гостей, які розігрують комедійні сцени з акторською трупою шоу. Зазвичай запрошують акторів та музикантів, але також свого часу SNL вели політики Дональд Трамп, Руді Джуліані, Альберт Ґор і Джон Маккейн.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here