ХУДОЖНИК З’ЇВ ЧУЖУ РОБОТУ “БАНАН НА СТІНІ” ВАРТІСТЮ $120 ТИСЯЧ

Робота вже була продана минулого тижня за $120 000. Митець створив три зразки цього концепту, який проголосили «символом вільної торгівлі».

0
754
Робота “Комік” Мауріціо Каттелана
Робота “Комік” Мауріціо Каттелана

У США на виставці сучасного мистецтва Art Basel у Маямі художник з Нью-Йорка Девід Датуна вирішив з’їсти роботу іншого митця Мауріціо Каттелана під назвою «Комік». Це банан, прикріплений до стіни сірим скотчем. Відтак, робота вже була продана минулого тижня за $120 000. Митець створив три зразки цього концепту, який проголосили «символом вільної торгівлі». 

банан на стене
Робота “Комік” Мауріціо Каттелана

Девід Датуна виклав в Instagram відео, на якому він їсть банан.

«Голодний художник». Мій арт-перформанс  Я люблю роботи Мауріціо Каттелана, і мені дуже подобається ця інсталяція. Це дуже смачно”, – написав Девід Датуна.

Instagram @david_datuna

Директор галереї Люсьєн Террас заявив, що Датуна не знищив витвір мистецтва. Банан − це ідея. Відтак, Через кілька хвилин після інциденту до стіни прикріпили свіжий банан. 

Митець Каттелан відомий своїми сатиричними роботами, серед яких найвідомішою стала «Америка»:  повністю функціональний золотий туалет. Робота «Комік» обійшлася митцю в $0,30. Приблизно стільки коштували фрукти. У банана навіть вже з’явилася своя сторінка. 

Instagram @cattelanbanana

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ДОНЬКА КОРОЛЕВИ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ ВІДМОВИЛАСЯ ВІТАТИСЬ З ДОНАЛЬДОМ ТРАМПОМ (ВІДЕО)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here