Група “Kozak System” випустили  сингл “Хто як не ти”. Пісня увійде до нового альбому “Земля, вітер, вогонь”, реліз якого має відбутися навесні 2022 року.

“Текст пісні “Хто як не ти” написала Маріанна Довгань, це наша давня прихильниця, яка відвідувала всі наші концерти. Ми з нею спілкувалися через соціальні мережі і одного разу у неї на Фейсбуці ми побачили вірш, який, на нашу думку, міг стати піснею. Власне, так воно і сталося. Єдине, що Сергій Соловій, наш трубач, трішечки підкорегував приспів. Сподіваємося, що другий сингл з нашого нового альбому “Земля, вітер, вогонь” буде до вподоби слухачам… Новий альбом вже на завершальній стадії. Коли все це закінчиться дійство, уже зможемо потрошку анонсувати великий концерт навесні, який якраз буде присвячений виходу нового альбому і десятиріччю гурту. Робота іде. Зараз ми в основному знаходимося в турі. Багато нових пісень, які увійдуть до цього нового альбому ми, так би мовити, перевіряємо на публіці. Вони гарно працюю, ми це вже бачимо, тобто подобаються людям. І ми дуже сподіваємося, що так само і на радіохвилях люди будуть кайфувати від цих творів”, ― розповів музикант гурту “Kozak System” Володимир Шерстюк в ефірі шоу “Селекція” на “Радіо Промінь”.

Повідомляється, що зараз група “Kozak System” працює над створенням нового шоу, яким навесні наступного року відсвяткує своє десятиріччя. У святковому шоу візьмуть участь популярні друзі-музиканти групи “Kozak System”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here