27-річна танцівниця і блогерка з Дніпра Анна Неплях виборола корону “Міс Україна Всесвіт”-2021. Дівчина відома своєю участю у 10-му сезоні телешоу “Холостяк”. Конкурс відбувся 15-го жовтня у готелі Fairmont у Києві, 15 красунь змагалися за почесне звання. 

МОВНИЙ СКАНДАЛ

Як виявилося, після перемоги у конкурсі Анна Неплях отримала багато повідомлень, у яких її звинуватили в незнанні української. Тож на доказ зворотного дівчина в сторіз українською мовою наголосила, що знає її, але має право говорити тією мовою, якою їй зручно.

“Я отримала безліч звинувачень в тому, що я в своєму блозі, де 90% російськомовної аудиторії, розмовляю російською, бо нібито не знаю української. Вельмишановне панство, як бачите, можна вивчити українську мову за добу, тому що вона твоя рідна. І тому що у тебе досить інтелекту, щоб розмовляти чистою, красивою мовою і не плюндрувати її суржиком”, – заявила Неплях.

Анна Неплях упевнена, що своїм блогом мотивує жінок. До речі, у своєму інтерв’ю під час відбору на участь у “Міс Україна Всесвіт” Неплях казала, що мріє мати свій центр для жінок, де вони могли б отримувати психологічну допомогу та розвиватися. 

СКАНДАЛ З ЇЇ КОЛИШНІМ-АБ’ЮЗЕРОМ

В інтерв’ю Катерині Осадчій переможниця “Міс Україна Всесвіт” зізналась, чим закінчився скандал з її колишнім-аб’юзером.

Анна Неплях, яка у шоу “Холостяк” 10 сезон колись розповідала про те, що стала жертвою домашнього насильства, розповіла, що все пробачила ексбойфренду. Тепер вже у статусі переможниці “Міс Україна Всесвіт” заявила, що коли припиняєш бути жертвою – припиняєш це говорити.

Вона додала, що тоді подала заяву на чоловіка та хотіла отримати грошове відшкодування. Але пробачила колишнього.

“Коли ви кохаєте, ви можете багато чого пробачити людині, тож, я відпустила цю ситуацію, я пробачила цій людині і я забрала заяву”, – поділилася дівчина, яка в той час приховувала свої побої від рідних та друзів.

Повідомляється, така ситуація добряче відбилась на житті Анни, адже після цього вона відвідувала секцію боксу та довго не могла довіритись чоловікам. Мовляв, вперше вона наважилась зав’язати стосунки на шоу “Холостяк”, де головним героєм тоді був пілот Макс Михайлюк.

Осадча також поцікавилась у 27-річної дівчини з Дніпра, чим вона заробляє на життя та чи працювала коли-небудь за фахом. Анна розповіла, що працювала певний час інженеркою-землевпорядницею у Київському департаменті земельних ресурсів. Але згодом почала заробляти лише завдяки своєму інстаграм-блогу, на який зараз підписано майже 300 тисяч людей.

Певно, всі глядачі недооцінювали заробіток в Instagram, тому що я маю активну аудиторію і це дійсно приносить мені дуже гарний дохід”, – додала переможниця конкурсу.

Також вона розповіла, що є єврейкою по лінії матері. Зазначимо, що конкурс “Міс Всесвіт” цьогоріч відбудеться в Ізраїлі. Подія пройде у грудні, тому за час підготувань вона планує підтягнути англійську та остаточно визначитися з конкурсним убранням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here