#HomeTeamHero: Adidas запускає міжнародний спортивний челендж

У додатках Adidas з’являться різноманітні тренування, зокрема від захисника футбольного клубу «Баварія» Давид Альба, бігунки Сабріни Стенлі і зірки збірної Уельсу з регбі Джорджа Норта.

0
81
Фото #HomeTeamHero
Фото #HomeTeamHero

Adidas запускають міжнародний спортивний челендж #HOMETEAMHERO, який пройде в період з 29 травня по 7 червня. За кожну годину активності, зафіксовану в спортивних програмах, компанія пожертвує 1$ до Фонду солідарності і реагування на COVID-19. 

Іnstagram @adidasukraine

Тренуватися можна в різних видах спорту: біг, фітнес, ходьба, велогонки, силові тренування, аеробіка, бігова доріжка, орбітрек, хайкінг, гірський велосипед, йога, катання на роликових ковзанах, скандинавська ходьба, катання на візках, танці тощо. 

Для челенджу Adidas співпрацює з додатками з функцією відстеження тренувальної активності: Garmin, Zwift, Polar, Suunto і JoyRun. У додатках Adidas з’являться різноманітні тренування, зокрема від захисника футбольного клубу «Баварія» Давид Альба, бігунки Сабріни Стенлі і зірки збірної Уельсу з регбі Джорджа Норта. 

Щоб приєднатися до челенжду #HOMETEAMHERO потрібно:

  • Завантажити та зареєструватися в додатках Adidas Running або Adidas Training. Також можна синхронізувати свій акаунт фітнес-додатків Garmin/Polar/Suunto/Zwift з акаунтом в додатку Adidas Running.
  • Зареєструватися в челенджі #HOMETEAMHERO з 18 травня.
  • Опублікувати спортивні результати в рамках глобального челенджу в період з 29 травня по 7 червня і Adidas пожертвує 1$ за кожну годину активності кожного з учасників.
Іnstagram @adidasukraine

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here