22 січня, представники України на Євробаченні-2021 гурт Go_A презентували свою нову пісню «Шум». В основу пісні покладено однойменну обрядову гру-веснянку. Пісня «Шум» в інтерпретації гурту Go_A — це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами давнього магічного обрядодійства.

«Наші предки завжди відчували тісний зв’язок з природою, і це впливало на їхнє світосприйняття та світогляд. Закликати Шума — означає розбудити весну та прискорити процес пробудження всього живого після довгої холодної зими. Сьогодні ця історія набуває нового сенсу, адже цілий рік світ перебував і перебуває у стані затяжної самоізоляції й кожен з нас відчув на собі, як людина потребує соціуму, та необхідність почуватися частиною чогось більшого. При створенні композиції я надихалася веснянкою з Полісся і дарк-техно», — розповідає солістка гурту Go_A Катерина Павленко.

На пісню також зняли кліп, у якому йдеться про непростий час ізоляції. Головним героєм кліпу став палкий фанат гурту Go_A, якого запросили на знімання самі учасники гурту. За сюжетом, чоловік, сумуючи за спілкуванням з людьми, мріє про повернення до звичного життя без дистанції. На якусь мить його мрія здійснюється: і от він уже танцює веснянку.

Нагадаємо, гурт Go_A є представником України на Пісенному конкурсі Євробачення-2021. Пісню, з якою гурт представлятиме країну на конкурсі, буде презентовано згодом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here