Південнокорейський гурт BTS встановив новий рекорд у щотижневому хіт-параді Billboard Global 200, де беруть участь пісні з усього світу. Отже, BTS став першим гуртом в історії синглів Billboard Global 200 з п’ятьма топ-10 хітами. Лідерські позиції зайняли такі треки, як Dynamite, Film Out, Life Goes On, Savage Love та Blue & Grey.

Бойзбенд розпочав своє існування в 2013 році. Він складається з семи учасників, які беруть участь у написанні музики і текстів для більшості своїх пісень. Спочатку гурт працював переважно у жанрі хіп-хоп, однак з часом їхній музичний стиль почав розширюватися і зараз включає в себе широкий спектр жанрів. Слова пісень BTS часто зосереджують увагу слухача на особистісних та соціальних проблемах, зачіпають теми психічного здоров’я, труднощів молоді шкільного віку, шляху, який мусить пройти людина, щоб прийняти та полюбити себе, а також індивідуалізму. У своїй творчості вони часто роблять посилання на різні літературні твори та праці видатних вчених з психології. BTS відомі своїми живими виступами, гурт провів уже декілька світових турів.

Нагадаємо, у серпні 2020 року гурт BTS встановив світовий рекорд на YouTube. Відеокліп на пісню Dynamite всього за добу зібрав понад 100 млн переглядів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here