Американська Instagram-модель, ім’я якої не розголошується, погрожує подати позов проти відомого канадського репера Дрейка через те, що він нібито налив гострий соус у використаний презерватив. В результаті партнерка отримала серйозні опіки інтимних органів. Зі слів дівчини, музикант зробив це для того, щоб вона не вкрала його біоматеріал і не використала для запліднення.

Про це пише The Hollywood Mirror, посилаючись на коментарі постраждалої. 

Повідомляється, що вони познайомилися в соціальних мережах, а згодом разом відвідали вечірку, після завершення якої вирішили усамітнитися в готельному номері репера.

Як розповідає дівчина, після закінчення статевого акту Дрейк вирушив у вбиральню, щоб викинути використаний презерватив. Далі модель дістала презерватив із смітника і спробувала використати сперму, щоб завагітніти. Однак, вона відразу відчула печіння і закричала.

Виявилося, що всередині презервативу був гострий соус, який спричинив серйозні опіки інтимних органів дівчини. Почувши крики, Дрейк забіг до вбиральні і сам розповів, що це він додав соус у презерватив, щоб убити сперматозоїди. 

Після цього інциденту дівчина хоче подати до суду на репера, бо отримала опіки. Дрейк поки ніяк не коментує ситуацію, проте того ж дня він зробив публікацію на своїй сторінці в Instagram із неоднозначним підписом:  

“Ти можеш насолоджуватися 15-хвилинною славою, а я заберу собі інші 23 години і 45 хвилин”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here