У Google Chrome з’явилась функція групування вкладок

Нововведення поки доступне в бета-версії браузера Chrome, але вже на наступному тижні з'явиться і в стабільному релізі для Windows, Mac і Linux.

0
95

Нова версія Google Chrome, за заявою розробників, створила функцію, що дозволить оптимізувати свої вкладки. Компанія вже приступила до тестування корисного інструменту для оптимізації інтернет-дозвілля. Нововведення поки доступне в бета-версії браузера Chrome, але вже на наступному тижні з’явиться і в стабільному релізі для Windows, Mac і Linux.

https://www.xda-developers.com/files/2020/05/Chrome_Tab-Groups_In-Line-Image-v7.gif

Першим нововведенням стане маркування вкладок. В актуальній бета-версії Google Chrome вже з’явилася функція забарвлення заголовків відкритих сторінок у різні кольори. Також, користувачі можуть задавати групам вкладок імена, об’єднуючи їх за тематикою, щоб легше перемикатися між роботою і розвагами, не плутаючись в заголовках.

https://www.xda-developers.com/files/2020/05/Tab-Groups-Organization-Example_v1r1.gif

Для створення груп достатньо натиснути правою кнопкою миші по вкладці і вибрати пункт меню “Додати вкладку в нову групу”. Після цього залишиться лише поставити загальне ім’я для об’єднаних сторінок і вибрати колір, яким вони будуть виділені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here