З 19 грудня по 14 січня на Софійській площі працюватиме інтерактивна голограма Святого Миколая. Казковий персонаж кожні десять хвилин вітатиме відвідувачів новорічної площі зі святами. Про це повідомляється на сторінці Приват24, які є авторами голограми  у партнерстві з Visa. Голограма Святого буде максимально реалістичною, в повний зріст. Про дотримання соціальної дистанції глядачам нагадуватиме спеціальна розмітка навколо голограми. 

Цифровий Миколай також відкриє головну ялинку України і завдяки доповненій реальності привітає українців у мобільному додатку. Посилання на AR-привітання з 3D-моделю Святого Миколая з’явиться у мобільному застосунку «Приват24» у 20 числах грудня.

Для створення голограми запросили українського актора Михайла Безпалька, який понад 60 років грає новорічних персонажів. Він 19 грудня братиме участь у засвіченні новорічної ялинки на Софійській площі, а після короткого привітального слова з’явиться на площі у вигляді голограми.

Також з 19 грудня 2020 року по 7 січня 2021-го на Софійській площі у Києві працюватиме інтерактивна лазерна проекція. Вона транслюватиме святкові привітання, які усі охочі можуть залишити на спеціальному сайті happynewyear.com.ua, послуга безкоштовна. 

голограма святий миколай
Фото | UNIAN

Текст привітання можна скласти будь-якою мовою; після цього вам повідомлять день та час, коли його демонструватимуть на дзвіниці. Побачити своє побажання можна буде особисто, або онлайн на сайті та навіть отримати пам’ятне фото на свій e-mail (його також треба залишити на сайті).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here