Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма здобув медаль чемпіона Європи. Футболіст провів на нуль усі матчі групового етапу, а в плей-офф виграв серії пенальті проти Іспанії та Англії. У вирішальному поєдинку Джіджі відбив удари Санчо та Саки, що дозволило Італії підняти трофей над головою.

Голкіпер збірної Італії Доннарумма визнаний найкращим гравцем Євро-2020
Фото // Джанлуїджі Доннарумма

Варто відзначити, що попередній і єдиний раз воротар забирав нагороду найкращого гравця на Євро аж 1992-го – це був данець Петер Шмейхель.

Нагадаємо, 11 липня, збірні Італії та Англії зійшлися у напруженому матчі, від якого залежало, хто ж стане чемпіоном Європи.

Англія забила вже на другій хвилині:Тріпп’єр навісив на дальню штангу на Шоу, який ударом в дотик переправив м’яч у ворота збірної Італії. Рахунок: 0:1. Додамо, що Шоу забив найшвидший гол у фіналах Євро. Крім того, це дебютний гол Люка за збірну Англії.

На 67-ій хвилині італійці таки зрівнюють таки рахунок. Верратті після кутового пробив головою в штангу, а Бонуччі добив м’яч у сітку! Рахунок: 1:1.

У другому таймі не вдалося жодній з команд вирватись вперед, тому було призначено ще два додаткові тайми по 15 хвилин. Проте екстратайми сумарно у 30 хвилин також не дали результату, тож гравці збірних Італії та Англії зіграли серію пенальті.

Матч Італія – Англія закінчився з рахунком 3:2 після серії пенальті на користь Італії. Тож італійці стали новими чемпіонами Європи з футболу. Вітаємо хлопців з перемогою у Євро-2020.