Представники від України на конкурсі Євробачення 2021, який стартує 18 травня, група Go-A і Dj NANA представили ремікс на свою пісню «Шум».

«Мені подобається відкривати для себе молодих виконавців, які мають своє музичне обличчя і більш того, працюють в сегменті етно-електро-фолк. Колективів з таким оригінальним переплетенням жанрів у нас небагато. У роботі над треком для мене було важливо додати свій концепт, характер в звучання, зберігши стилістику групи. Музика Go-A відображає нашу культуру і несе її в світ», – розповідає Dj NANA.

Над реміксом з Dj NANA також працював відомий аранжувальник Сергій Ранов під керівництвом саунд-продюсера Руслана Квінти. У розборі композиції брав участь Артем Єфімов, який є автором оригінального аранжування композиції «Шум».

«Завжди цікаво спостерігати за тим, як бачать нашу творчість. У Нани цікаве і незвичайне прочитання. Сподіваємося, що ми дочекаємося моменту, коли нам дозволять нарешті збиратися на танцполах. Мені здається, саме там наш ремікс максимально зможе розкрити свій потенціал», – коментує група Go-A.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here