Ведучий програми “Ранок з Україною” на каналі “Україна” Анатолій Анатоліч за лічені дні стане багатодітним батьком. Разом із дружиною Юлою (Юлія Бойко) виховують двох доньок – Алісу і Лоліту, а днями в щасливій очікується поповнення. Спеціально до народження сина ведучий зробив дружині незабутній подарунок – білий автомобіль марки Mercedes-Benz G-класу.

“Гелендваген, тому що син. А білий, тому що для моєї Юли… Ми в пологовий будинок завжди на своїй машині їздимо, цього разу не виняток. Ще тиждень – і ми багатодітні батьки”, – написав Анатолій Анатоліч у своєму Інстаграм. 

Для самої Юли такий вчинок став справжнім сюрпризом, на своїх сторінках у соціальних мережах вона опублікувала дуже щирий і емоційний пост, в якому висловила особливу подяку чоловіку.

“Моя опора і підтримка, мій тил. Не знаю, як тобі вдається кожного разу мене дивувати і радувати, але я дуже ціную твої вчинки і надзвичайно вдячна долі за тебе! Я люблю тебе і пишаюся тим, яку міцну сім’ю ми змогли побудувати… Сьогодні ти вкотре довів мене до сліз щастя. І зізнаюся, що з такими сюрпризами я готова народити тобі ще парочку дітей», – написала Юла. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here