У липні 2021 року українці матимуть змогу побачити близько 30 кінопрем’єр. Довгоочікувана новинка від Marvel, продовження улюблених мультфільмів, добрі комедії і оглушливі трилери. Все це чекає вас найближчим часом!

Ми підібрали для вас найяскравіші і найочікуваніші прем’єри.

Льодовий дріфт

Дата виходу фільму: 1 липня

Трилер «Льодовий дрифт» зняв за власним сценарієм режисер Джонатан Хенслі. У його творчому доробку культові бойовики 90-х: «Армагедон», «Джуманджі», «Міцний горішок 3: Відплата», «Повітряна тюрма». Для виконання головної ролі запросив Ліама Нісона. Знімали у канадському Вінніпегу у лютому 2020 року. Особливу увагу приділили музичному супроводу.

Школа хороших дружин

Дата виходу фільму: 1 липня

Комедія з Жюльєт Бінош у головній ролі розкриває тему емансипації жінок. За сюжетом фільму, у своїй школі для домогосподарок Полетта вчить жінок бути вірними дружинами й берегинями сімейного затишку. Та напередодні травня 1968 року все йде шкереберть: її справа на межі банкрутства, а над Францією віє дух свободи, який от-от сколихне патріархальний світ.

Бебі Бос 2: Сімейний бізнес

Дата виходу фільму: 1 липня

Головний герой мультфільму носить краватку з пелюшок і знається на бізнес-планах більше, ніж на забавках. Цього разу перед Бебі Босом постають виклики і цілі не дитячого масштабу!

Чорна вдова

Дата виходу фільму: 8 липня

Довгоочікувана історія одного із жіночих персонажів всесвіту Marvel, Наташі Романової. Ми дізнаємося про її трагічне минуле і, можливо, про те, що привело її в команду до Месників. Головній героїні доведеться зустрітися віч-на-віч зі страшними таємницями і зламаними відносинами її попереднього життя.

Ми є ми поруч

Дата виходу фільму: 8 липня

Драма «Ми є. Ми поруч» – перша за 11 років робота режисера та сценариста Романа Балаяна. Ідея фільму виникла в нього ще у 1990 році. Фільм повністю чорно-білий. Знімали його у Києві, на унікальну камеру, яких лише кілька в світі. Міжнародна прем’єра відбулася на Варшавському кінофестивалі, де фільм претендував на нагороду за найкращу режисуру.

Попелюшка

Дата виходу фільму: 15 липня

Цього разу фільм порадує не тільки зоряним складом, але і сучасним духом. Креативна група вирішила представити Хрещену фею у вигляді персонажа без гендеру. Для цього кращим актором став саме Біллі Портер. Крім того у фільмі зіграли Камілла Кабельйо в головній ролі, Ідіна Мензелл в ролі її мачухи, Пірс Броснан в ролі короля, а Мінні Драйвер в ролі королеви. Ніколас Голіцин зіграє принца Роберта.

Космічний джем: Нові легенди

Дата виходу фільму: 15 липня

Через витівки штучного інтелекту Леброн і його маленький син Дом потрапляють у пастку цифрового простору. Тепер Леброн Джеймс мусить зробити все, щоб повернутися додому. Для цього він вийде на баскетбольний майданчик разом з Баґзом, Лолою Банні і рештою банди бешкетників Луні Тюнз, щоб перемогти команду цифрових чемпіонів, створену штучним інтелектом. Проти наших героїв гратиме така кількість зірок NBA і WNBA, якої ви ще не бачили. 

G.I. Joe: Кидок кобри. Снейк Айз

Дата виходу фільму: 22 липня

Ще один фільм про супергероїв. В цьому фільмі розповідається історія члена спеціального загону G.I.Joe, який ніколи не розмовляє і не знімає маску.

Круїз в джунглях

Дата виходу фільму: 29 липня

Дія фільму розгортається на початку ХХ століття. Брат і сестра наймають капітана невеликого корабля, Френка, щоб відправитися в небезпечну подорож по джунглях Амазонки. Вони планують знайти загадкове дерево, що володіє, згідно з легендами, цілющими властивостями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here