Фото відомих модельєрів, яких у реальному житті не впізнати

Фото відомих дизайнерів, яких на вулиці не відрізнити від пересічних людей.

0
328
П'єр Карден
П'єр Карден

Не всі відомі модельєри – це публічні люди. Ми часто чуємо імена дизайнерів і носимо одяг від них, але як виглядають ці відомі люди в реальному житті – для нас загадка. Тому публікуємо фото відомих дизайнерів, яких на вулиці не відрізнити від пересічних людей. 

Марк Джейкобс, 55 років 

@themarcjacobs

У 23 роки за підтримки спонсорів Джейкобс продемонстрував свою першу колекцію з лейблом Marc Jacobs. У віці 24 років його визнали наймолодшим дизайнером, який коли-небудь отримував престижну нагороду від Ради модних дизайнерів Америки.

Крістіан Лубутен, 56 років 

Крістіан Лубутен

З юних років Крістіан створював жіноче взуття для будинків Шанель, Ів Сен Лоран та Мод Фрізон як дизайнер-фрілансер. У віці 27 років вирішив розробити власну компанію і відкрив магазин. 

Майкл Корс, 59 років 

Майкл Корс

У підлітковому віці Корс почав розробляти одяг та продавати його з підвалу своїх батьків. У віці 17 років він вступив до Технологічного інституту в Нью-Йорку, але після 9 місяців відмовився і почав працювати в модному бутику. 

Томмі Хілфігер, 67 років 

Томмі Хілфігер

У віці 20 років Хільфігер відкрив власний магазин одягу, але він збанкрутував через 5 років. Після цього дизайнер переїхав до Нью-Йорка, де працював над кількома лейблами. До 28 років він створив власну компанію з дизайну одягу під назвою “Tommy Hill”. Через 6 років за допомогою спонсорів створив корпорацію Tommy Hilfiger, яка незабаром стала однією з найвідоміших брендів одягу у світі.

Крістіан Лакруа, вік 67 років 

Крістіан Лакруа

Спочатку Крістіан планував стати куратором музею. У віці 22 років він переїхав до Парижа, де почав вивчати історію мистецтв у Сорбонні, а також в Еколе Лувр. Однак відтак зацікавився дизайном одягу. А до 24 років створив власний дім високої моди.

Міучча Прада, вік 69 років 

Міучча Прада

Молодша внучка Маріо Прада почала займатися сімейним бізнесом, розробляючи розкішні предмети, коли їй було 29 років. Проте в юності вона мріяла стати актрисою в Teatro Piccolo. Вона навіть виступала там кілька років. У віці 40 років Міучча створила та випустила свою першу жіночу колекцію. Через 5 років випустила колекцію для чоловіків. У 2014 році Міучча Прада була включена до списку найвпливовіших жінок за версією Forbes.

Келвін Кляйн, 76 років 

Келвін Кляйн

Келвін в молодості працював у різних будинках моди в Нью-Йорку. Він також час від часу працював вуличним художником. У віці 26 років створив “Calvin Klein Inc.”. Спочатку компанія спеціалізувалася на чоловічому одязі, але пізніше моделяєр включив жіночий одяг у свою виробничу лінію.

Роберто Каваллі, 78 років 

Роберто Каваллі

Роберто вивчив техніку ткацтва на ручному ткацькому верстаті. Він вирішив відмовитися від навчання і відкрити власну поліграфічну справу. У віці 32 років Каваллі успішно випустив свою першу колекцію на Салоні для Пріт-а-Портера в Парижі. Незабаром після цього він відкрив свій модний бутик у Сен-Тропе і розпочав свою колекцію іменних імен.

Лучано Бенеттон, 83 роки 

Лучано Бенеттон

Батько Лучано мав невеликий бізнес, але після його смерті 14-річний хлопчик повинен був кинути школу і почати працювати в магазині одягу. Незабаром він заощадив достатньо грошей, щоб придбати в’язальну машину і створив свою першу колекцію різнокольорових светрів, які мали комерційний успіх. У віці 30 років Лучано разом із сестрою Джуліаною та двома братами Карло та Гілберто створили групу “Бенеттон”.

Пако Рабанн, вік 85 років 

Пако Рабанн

Пако розпочав свою кар’єру у світі моди, розробляючи прикраси для Givenchy, Dior та Balenciaga. У віці 32 років Рабанн представив свою першу колекцію з паперу, пластику та металу в Парижі. Це привернуло увагу світової преси. До 34 років створив власний будинок моди.

П’єр Карден, 96 років 

П'єр Карден

З 14 років П’єр почав вивчати основи дизайну одягу. Незабаром після цього залишив батьківський будинок, щоб почати працювати кравцем у місті Віші. У віці 24 років Карден став керівником ательє Крістіана Діор, а через 3 роки створив власний будинок моди, який незабаром став відомим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here