Дивіться на популярній медіаплатформі VuuzleTV стрічку “Gossip Nation” про те, як ревнощі та трагедії переслідують героїв, оскільки їхнє життя заплямоване плітками. Фільм “Gossip Nation” – це драма, яка розповідає про зростаючу африканську громаду. За сюжетом, африканські іммігранти та біженці оселились у Блектауні (Сідней). 

Gossip Nation
Кадр з фільму | Gossip Nation

Стрічка “Gossip Nation” – перший австралійський фільм про Голлівуд і афроамериканців. Режисер – Майк Кан. У ролях: Едігу Омокаро, Робін Ройс Квірі, Мона Ліза Чінде, Сааббе Афро-Аддо, Еджіке Асіегбу, Гедеон Нвеке. У фільмі йдеться про безробітну нігерійську дівчинку-підлітка, яка своїми плітками створює навколо себе хаос. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО фільм “Gossip Nation” на Vuuzle TV!  

Gossip Nation
watch now

Варто відзначити, що продюсер стрічки “Gossip Nation” Даніель Окодува був визнаний одним із 100 найвпливовіших афро-австралійців за його роботу, що просуває африканські фільми та музику, Федерацією рад етнічних громад Австралії (FECCA).

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here