Відомий український дизайнер і модельєр Андре Тан назвав найбільш поширені помилки, які допускаються при складанні осіннього образу. А також на своїй сторінці в інстаграмі поділився з шанувальниками ексклюзивними фешн-порадами.

Порушення правила багатошаровості

Андре Тан підкреслив, що перший шар у таких образах не повинен бути щільніше другого. Інакше ваш образ вийде неохайним, буде багато зайвих складок. Цього сезону поекспериментуйте: під низ надіньте напівприлеглий кардиган, а зверху ーкуртку, жакет або стильний плащ. Ви виграєте на контрасті фактур.

Андре Тан Мода осінь 2021
Фото // @andre_tan_official

Чорні колготки – не панацея

За словами Андре Тана, поєднання чорних колготок зі всіма чорними речами в гардеробі – табу. В такому образі не можна навіть виходити з дому. Дизайнер каже, що кольорові колготки і колготки з принтами – хіт сезону. Звертайте увагу на щільний капрон з розсипом білих горошків, ромбовидну клітинку, косу смужку на мікрофібрі або просто яскраву пару.

Андре Тан Мода осінь 2021
Фото // @andre_tan_official

Страх експериментів

Андре Тан рекомендує в експериментах спиратися на класичні речі простого крою. Мовляв, якщо ви зробите все грамотно, предмети гардероба НЕ будуть перебивати один одного і вибиватися із загальної концепції лука. 

Андре Тан Мода осінь 2021
Фото // @andre_tan_official

Чорний образ – осіння депресія

Модельєр просить прихильників не заганяти себе самостійно в апатію та осінню хандру. Замість того, щоб придбати черговий темний жакет, Андре Тан радить придбати шапочку яскравого тону і перевернути образ з ніг на голову.

Андре Тан Мода осінь 2021
Фото // @andre_tan_official

Заправляння одягу

“Якщо ви думаєте, що заправляючи речі, ви робите фігуру стрункішою, то ви глибоко помиляєтеся. Нехай краще ваш модний светр сидить вільно навипуск, тоді пропорції фігури будуть врівноважені. Завдяки правильній довжині спідниці (до середини ікри), таке поєднання особливо актуально в кежуал-образах”, – заявив Андре Тан.

Андре Тан Мода осінь 2021
Фото // @andre_tan_official

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here