Ціни на акції соцмедійного гіганта Facebook впали на 8% після повідомлень про те, що Coca-Cola вирішила на 30 днів призупинити рекламу в соцмедіа. Також дослідити політику мереж стосовно протидії мові ненависті. Згідно оцінок Business Insider, засновник і керівник соцмережі Марк Цукерберг втратив 7 мільярдів доларів статків через падіння акцій. 

«У світі немає місця для насильства і немає місця для насильства у соцмедіа, – йдеться в повідомленні керівника компанії Coca-Cola Джеймса Квінслі, розміщеному на сайті компанії.

Повідомляється, що компанія Coca-Cola припиняє платну рекламу на всіх соцмедійних платформах у всьому світі щонайменше на 30 днів. У планах провести переоцінку рекламної політики і визначити необхідні зміни.  

Таким діями Coca-Cola приєдналась до ініціативи «зупинити насильство задля прибутку», в рамках якої такі потужні компанії, як Unilever, міжнародна мережа продажу одягу Eddie Bauer, виробник морозива Ben&Jerry, компанія з прокату фільмів Magnolia Pictures, виробник спортивного одягу The North Face та інші, вирішили на розміщувати рекламу в цій соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here