Насолоджуйтеся наймальовничішими пейзажами світу разом з Vuuzle TV! Дивіться на популярній медіаплатформі “Exotic Destinations 101” – це документальний серіал, який досліджує невідомі райські куточки світу. У кожному епізоді розповідається про вражаючі пейзажі певного континенту: Азія, Африка, Америка, Океанія та Європа. Продюсер документального серіалу – TURNT Network. У головних ролях: Крістофер Брунінг, Кортні Грейс, Джорджі Мак.

“Азія – один із найбільш захоплюючих і найкрасивіших материків на нашій планеті. Кожна країна по-своєму унікальна і красива, проте є кілька особливо екзотичних”, – йдеться в описі документального серіалу. 

У першій серії “Exotic Destinations 101” йдеться про країни Південної Азії: Таїланд, Малайзія, Індонезія та Філіппіни. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Exotic Destinations 101 | Asia | Episode 1” на Vuuzle TV!  

Exotic Destinations 101
Фото | Exotic Destinations 101 – Asia

ТАЇЛАНД

Таїланд – офіційна назва Королівство Таїланд. Країна знаходиться в Південно-Східній Азії, розташована на півостровах Індокитай і Малакка, межує на сході з Лаосом і Камбоджею, півдні з Малайзією, на заході з М’янмою. Загальна протяжність берегової лінії близько 2400 км. Південне узбережжя країни омивається Сіамською затокою, південно-західне — Андаманським морем.

МАЛАЙЗІЯ

Малайзія — країна в Південно-Східній Азії, складається з двох частин, розділених Південно-Китайським морем:

  • Західна Малайзія (або Материкова Малайзія) на Малайському півострові складається з 11 штатів і двох федеральних територій, межує з Таїландом на півночі і з Сінгапуром на півдні, до Сінгапуру веде дамба через протоку Джохор.
  • Східна Малайзія (острівна) складається з федеральної території Лабуан і двох штатів Сабах і Саравак, що займають північну частину острова Калімантан (Борнео). Ці штати межують з Індонезією — на півдні та з султанатом Бруней Даруссалам — на півночі.

На материку Малайзія має сухопутний кордон з Таїландом, а на Борнео — з Індонезією і Брунеєм. Малаккська протока відокремлює півострівну частину Малайзії від індонезійського острова Суматра. Острівна частина Малайзії на сході омивається морем Сулу, що відділяє країну від Філіппін.

ІНДОНЕЗІЯ

Індонезія — країна в Океанії та Південно-Східній Азії. Населення, за офіційними даними на червень 2010 року, становить понад 237 500 000 осіб, територія — 1 919 440 км², згідно з цими двома показниками є найбільшою країною регіону. Посідає четверте місце у світі за кількістю населення та п’ятнадцяте за територією.

ФІЛІППІНИ

Філіппіни — острівна країна у Південно-Східній Азії. Площа — близько 300 тисяч км², із них 1830 км² акваторії. Держава розташована в західній частині Тихого океану на островах Філіппінського архіпелагу, який є частиною Малайського архіпелагу. Всього налічується більше 7600 островів, але точну їх кількість встановити неможливо, тому що в результаті вулканічної діяльності з’являються нові острівці і зникають деякі старі.

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО всі серії “Exotic Destinations 101 | Asia” на Vuuzle TV!  

Exotic Destinations 101
Фото | Exotic Destinations 101 – Asia

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here