Чого за етикетом не можна робити в різних країнах світу

Вирушаючи в подорож, туристи дізнаються інформацію про правила етикету та визначні пам'ятки країни, яку вони збираються відвідати.

0
1117
Фото ву УНІАН
Фото ву УНІАН

Вирушаючи в подорож, туристи дізнаються інформацію про правила етикету та визначні пам’ятки країни, яку вони збираються відвідати. Адже якщо ви не знаєте правил, які мають місцеві жителі певної країни, то ви можете опинитися в незручній ситуації. 

У Кореї першою їсть старша людина 

Корея етикет
Фото ву Brightside

У Кореї не можна починати їсти до того, як це зробить старша людина за столом. Якщо ви порушите це правило, вас можуть вигнати за столу. А якщо ви хочете пити, то вам потрібно попросити людину, яка сидить поруч з вами. У Кореї наповнюють чарки один одного.

У Таїланді не можна чіпати голови інших людей

У Таїланді нікого не можна чіпати головою. І справа не в волоссі. Тайчани вірять, що голова там, де душа.

У Франції не можна дарувати лілії 

Подарувати квіти – це гарна річ майже у всіх країнах. Але у Франції лілії та хризантеми – це квіти на похорони. Тоді як в Італії лілії – улюблені національні квіти.

В Угорщині «капуста» – це комплімент, а в Китаї – «гусак» – знак захоплення 

Угорщина
Угорщина

Якщо ви гуляєте Угорщиною, не гнівайтесь, якщо хтось звертається до вас як до «капусти» або «маленької комахи». Вони не намагаються знущатися над вами, ці слова насправді є компліментом. У багатьох країнах їх “компліменти” можуть здатися дуже дивними. Наприклад, у Китаї, сказати, що «пірнати рибу, гусити гусей» – це спосіб сказати, що хтось прекрасний. Люди в Польщі використовують слово «панірувальний сухар», а в Японії «яйце з очима» також є терміном для привабливої ​​людини. 

Китайці відмовляться приймати подарунок 3 рази 

Подарунок
Фото ву УНІАН

І це не тому, що вони не хочуть приймати подарунок – це лише спосіб висловити скромність і добрі манери. До речі, в Китаї можна подарувати людям що завгодно, крім гострих предметів, як ножі (вони є знаками закінчення стосунків), годинники (вважається, що годинники знаменують кінець життя) та хустки (які пов’язують з сумом на похоронах).

У Саудівській Аравії чоловіки труть носи, щоб сказати “привіт” 

Саудівська Аравія
Саудівська Аравія

Замість звичайного рукостискання, до якого ми звикли, в Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах чоловіки труть носи, коли вони зустрічаються. 

У Японії – гроші, у Франції – нуль

Жест добре
Фото ву УНІАН

Знаменитий жест «добре» трактується в Японії як «гроші», а у Франції – як «нуль». Отже, навіть використовуючи маленький жест, ви можете образити французьку людину, називаючи її «ніким». 

В Афганістані люди цілують скинутий на землю хліб 

Хліб
Фото ву УНІАН

В Афганістані та інших мусульманських країнах, якщо ви кинете шматок хліба, ви повинні взяти його якомога швидше і поцілувати. Немає кращого способу висловити повагу до їжі. Тут ніхто не боїться мікробів. 

У Чилі не можна чіпати їжу руками 

Їжа
Фото ву Brightside

Якщо ви збираєтесь подорожувати до Чилі, пам’ятайте одне просте правило: не їжте нічого руками. 

Мексиканці вважають приїздити вчасно – поганим тоном 

Мексика
Мексика

Ця національна традиція має просте пояснення: дуже давно ця країна мала великі проблеми з громадським транспортом, тому запізнення стало звичною справою для мексиканців. 

Як слід пити каву на Близькому Сході 

кава
Фото ву Brightside

Якщо на Близькому Сході ви допили каву, то слід струсити чашку, нахилити її кілька разів або просто покласти на бік. Таким чином, ви покажете, що вам достатньо кави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here