Останні клінічні випробування в Бразилії показали, що вакцина від коронавірусу, розроблена китайською компанією Sinovac, має ефективність меншу за 60%. Про це повідомляє ресурс UOL, посилаючись на свої джерела. Портал наголошує, що препарат досяг мінімального, з точки зору Всесвітньої організації охорони здоров’я та бразильського Національного агентства з санітарного нагляду (Anvisa), рівня ефективності в 50%, що дозволяє використовувати її для імунізації населення.

Відтак, 30 грудня Україна підписала договір про постачання 2 мільйонів доз вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech. Перша партія вакцини буде поставлена в Україну протягом 30 днів після офіційної реєстрації в Китаї або регуляторами в одній з певних країн. МОЗ України вибрало компанію Лекхім посередником при закупівлі вакцини від коронавірусу Sinovac. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що це було вимогою китайської компанії-виробника.

Поки за офіційними даними, китайська вакцина від коронавірусу показала 78% ефективності на третій фазі досліджень в Бразилії. На відміну від вакцин виробництва компаній Moderna і Pfizer / BioNTech, її можна зберігати в стандартному холодильнику при температурі від -4 до +2 градусів Цельсія, що спрощує і здешевлює її транспортування і зберігання.

вакцина от коронавируса
Фото | Unian

Біомедичний центр Бутантан в Сан-Паулу, який співпрацював з Sinovac для виробництва вакцини в Бразилії, планує опублікувати загальні результати щодо ефективності у вівторок, 12 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here