DZIDZIO ПРЕЗЕНТУВАВ ЯСКРАВИЙ КЛІП “Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, КИЇВ”

DZIDZIO випустив яскравий кліп "Я люблю тебе, Київ".

0
465
DZIDZIO
DZIDZIO

DZIDZIO випустив яскравий кліп “Я люблю тебе, Київ”. Зйомки кліпу відбувалися в центрі Києва: Поділ, Андріївський узвіз, станція метро “Університет”, вулиця Хрещатик та Майдан Незалежності. Режисером відео став Брюс Парамор, а текст і слова пісні написав сам DZIDZIO.

DZIDZIO – Я люблю тебе, Київ (Official Video)

DZIDZIO розповів історію в Instagram про те, як він закохався у Київ.

 “Ми вперше зустрілись з тобою, коли я разом зі студентським хором на сцені Національного Палацу “Україна” співав пісню “Бодай ся когут знудив”. Емоції настільки переливались, що я вирішив піти широким кроком навпроти в ресторан. Зайшов, відкрив меню, закрив меню і вийшов. Я перестрашений ніяк не міг зрозуміти, як так люди можуть дорого платити за їжу! Тому вирішив не починати стосунки, бо не можу оплатити навіть обід”, – пригадав співак.

View this post on Instagram

Я хочу признатись. Ми вперше зустрілись з тобою, коли я разом зі студентським хором на сцені Національного Палацу «Україна» співав пісню «Бодай ся когут знудив». Емоцііі настільки переливались, що я вирішив піти широким кроком навпроти в ресторан. Зайшов, відкрив меню, закрив меню і вийшов. Я перестрашенний ніяк не міг зрозуміти, як так люди можуть дорого платити за їжу! Тому вирішив не починати стосунки, бо не можу оплатити навіть обід. Я старався тобі сподобатись, вчився, дивився на людей, які були безумно закохані в тебе, бо з тобою вони мали можливість реалізувати СВОЇ МРІЇ. Чесно, все, що я не робив, усі мої старання були до одного місця, з твого боку до мене не було жодної уваги. Тому в один момент я тебе зненавидів. Стиснув сильно зуби і пообіцяв собі, я тебе, с……, завоюю! Рік часу, кожної п’ятниці і кожної неділі я жив в поїзді, не міг знайти собі місця, мене тягнуло додому і до тебе одночасно. Я робив неможливе: сальто, шпагат, в повітр‘ї перезувався… І ти знаєш, я помітив, що тобі це дуже сподобалось. Я нарешті зрозумів, що Ти хочеш. Ти хочеш відкрити мої НАДМОЖЛИВОСТІ! Дякую Тобі за це! І тільки зараз, після 7 років я чесно можу признатись: ТАК, Я люблю тебе, Київ, місто моє, Люблю тебе щиро за те, що ти є, Ти для мене – найкраще місто щасливих мрій, Ну і як тебе не любити, Києве мій! В подарунок 🎁 написав Тобі пісню. Завтра – ПРЕМ‘ЄРА КЛІПУ. #ялюблютебекиїв #київ #kyiv

A post shared by DZIDZIO (@dzidzio) on

Instagram @ dzidzio

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

БІЛЛІ АЙЛІШ ПРЕДСТАВИЛА САУНДТРЕК ДО ФІЛЬМУ ПРО ДЖЕЙМСА БОНДА “NO TIME TO DIE”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here