Мало якому підприємцю вдається створити успішний бізнес одразу. Але віра Джессіки Альби у те, що її продукт буде затребуваний, допомогла їй не здатися після відмов інвесторів. Стартап Джессіки Альби The Honest Company увінчався справжнім успіхом з продажами в 350 мільйонів доларів щорічно. Та досягла такого результату відома акторка не одразу. Про це пише Entrepreneur.

У 2009 році Джессіка Альба народила дитину і зіткнулася з проблемою: не могла знайти дитячі товари водночас безпечні для її немовля, і для довкілля. Дитинка отримала алергію на один нібито безпечний засіб для миття.Тож ідея бізнесу прийшла природнім шляхом – акторка намагалася розв’язати власну проблему. Відтак, Джессіка Альба запропонувала підприємцю Браяну Лі свою ідею, але той сприйняв її як не дуже перспективну.

Джессіка Альба не здалася і присвятила 3 роки вивченню всіх нюансів ведення бізнесу. Акторка досліджувала як зможе створити продукт, хто може стати постачальниками тощо. Вона розповідала свою ідею друзям до тих пір, допоки не змогла твердо відповісти на кожне їхнє питання чи скептичну ремарку. І лише після цього вона знову звернулася до Браяна Лі. Тепер в неї була не ідея, а бізнес-план. 

Джессіка Альба
Фото // Джессіка Альба

Спочатку всі казали Альбі, що вона повинна починати з одного продукту, а потім розширювати його, коли це було успішно. Але Альба прагнула створити цілу лінійку безпечних для дитини продуктів. З власного досвіду, вона знала, що клієнт хоче отримати не просто продукт, а бренд, який пропонує безліч продуктів. Зрештою, Джессіка Альба випустила одразу 17 продуктів.

Згодом змінилися й інвестори, до яких зверталася Джессіка Альба. Вони самі створили сім’ї й стикнулися з такими ж проблемами, тому вже прагнули купити продукт, який пропонувала Альба.

За перший рік компанія The Honest Company відзвітувала про 12 мільйонів доларів доходу. Щороку ця сума збільшувалася в кілька разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here