Епічна драма франко-канадського режисера Дені Вільньова вийшла в український прокат 16 вересня 2021 року. Стрічка побила рекорд зборів в Україні. За перші 5 днів прокату картина встигла принести студії Warner Bros. більше 30 мільйонів гривень, кінозали відвідало понад 263 тисячі глядачів. Про це повідомляє фейсбук Warner Bros. Pictures Україна.

Події фільму переносять глядача в далеке майбутнє – світ змінився і його вже не впізнати. Герцог Лето Атрейдес (Оскар Айзек) керує пустельною планетою Арракіс – жорстоким світом, життя на якому сповнене небезпек – тут єдиним джерело рідкісної та найбільш цінної речовини у всесвіті – спайсу. Спайс діє подібно наркотикам, однак дарує важливу перевагу – він подовжує життя та покращує розумові здібності. Володіння спайсом гарантує панування у всесвіті, проте планета Арракіс наповнена велетенськими піщаними червами, які значно ускладнюють його видобування. Син герцога, юний і талановитий Пол (Тімоті Шаламе), мусить відправитися на Арракіс, аби забезпечити своїй родині панування.

Варто зазначити, що стрічка повинна була з’явитися у прокаті ще минулого року, однак її перенесли через пандемію коронавірусу, яка вплинула, як на знімальний процес так і на продакшн. Прем’єру фільму запланували на 14 жовтня 2021 року, однак потім ще раз перенесли, але вже майже на місяць раніше, тож українці побачили фільм у кіно 16 вересня 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here