20 квітня компанія Apple проведе свою першу довгоочікувану презентацію нової продукції у 2021 році. За даними декількох авторитетних інсайдерів, американська компанія найвірогідніше повинна презентувати нові моделі iMac.

Варто зауважити, що протягом минулого тижня різні джерела на своїх сторінках в соціальних мережах публікували анонси презентації, в яких вони додавали фотографії iMac G3, що випускалися з 1998 року.

За попередніми даними, в нових iMac можуть бути екрани трохи більші, ніж в попередніх моделях. Також, як припускають інсайдери, корпус може бути з плоскими гранями, як у iPad і iPhone. За даними ” 9to5mac “, зараз Apple перебуває в процесі переходу всієї лінійки iMac на Apple Silicon. Крім того, повідомляється, що крім Apple Silicon і нових кольорів iMac отримає повний редизайн. Є припущення, що нова лінійка iMac вийде з дизайном, який був натхненний Pro Display XDR. За попередніми даними, редизайн торкнеться такої складової, як розмір дисплея iMac. Дисплей на 21,5 дюйма може стати на 24 дюйми, а також можуть з’явитися дисплеї на 30-32 дюйми.

Презентація Apple стартує о 20:00 за київським часом. Подивитися її можна в прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі Apple.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here