Документальний фільм «Віддалений гавкіт собак» про хлопчика, який живе на Донбасі під час бойових дій, став номінантом американської телевізійної премії «Еммі». Про це повідомив асистент режисера стрічки Азад Сафаров.

Стрічка спільного виробництва Данії, Швеції та Фінляндії про Україну потрапила до категорії «Видатний документальний фільм про сучасні події» (Outstanding Current Affairs Documentary). Переможців оголосять 20 та 21 вересня в США.

«Ми вже раді, що фільм про Україну номінований, а які шанси — це вже залежить від більш, ніж 800 членів журі», — розповів Азад Сафаров.

Фільм знімали у селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Гнутове поблизу Маріуполя перебуває під контролем України, але час від часу потрапляє під обстріли.

Кадр з документального фільму «Віддалений гавкіт собак»

«Віддалений гавкіт собак» розповідає про 10-річного хлопчика, який разом зі своєю бабусею Олександрою мешкає у невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей звідти давно виїхали, але бабусі з онуком подобається жити там разом. Тому вони хочуть залишитися і далі дбати одне про одного попри війну.

Кадр з документального фільму «Віддалений гавкіт собак»

Варто відзначити, що фільм отримав понад 40 нагород. Останньою була — американська Peabody Award за внесок у галузі мас-медіа у категорії «Документалістика». У грудні 2018 року стрічка потрапила до шорт-листа номінантів на «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».

Кадр з документального фільму «Віддалений гавкіт собак»

До категорії також потрапили документалки про війну в Афганістані, про війну в Сирії, масштабні пожежі в Каліфорнії у 2018 році, про боротьбу з наркоторгівлею на Філіппінах та про ката «Ісламської держави» Мухаммада Емвазі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here