Лише за останні 3 доби до Telegram приєдналося понад 25 мільйонів нових користувачів зі всього світу. Варто зауважити, що загалом кількість активних користувачів Telegram перевалила за 500 мільйонів. Про це йдеться в офіційному повідомленні месенджера.

“Telegram перевищив позначку в 500 мільйонів активних користувачів. Лише за останні 72 години до Telegram приєдналося понад 25 мільйонів нових користувачів зі всього світу”, – написала команда Telegram.

Як зазначає видання The Telegraph, Telegram став другим за скачуванням додатком в США. Видання пише, що після блокування аккаунта президента США Трампа у Twitter та видалення з App Store та Google Play популярної серед правих радикалів платформи Parler – в Telegram активізувалися Трамп і найближче коло його союзників. Також ріст нових користувачів Telegram пов’язують із змінами в політиці месенджера WhatsApp, що належить Facebook.

Telegram
Соцмережа Telegram

Нагадаємо, месенджер WhatsApp оновив угоду користувача і тепер буде передавати особисті дані користувачів корпорації Facebook. У п’ятницю ввечері 8 січня Google оголосив, що заблокував у своєму магазині популярний серед прибічників Дональда Трампа додаток Parler.

Після блокування свого особистого облікового запису Трамп розкритикував дії Twitter на офіційному аккаунті @POTUS, що має статус урядового аккаунту. Ці твіти були швидко видалені адміністрацією. Трамп спробував запостити ті самі дописи на аккаунті своєї кампанії @TeamTrump, після чого мережа заблокувала на постійній основі цей обліковий запис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here