Вивчення стилів цілування у чоловіків і жінок показує, що представники сильної статі більш схильні до “французьких” поцілунків, ніж до цілування із закритим ротом, якому віддає перевагу слабка стать. Вчені кажуть, що поцілунки із постійним партнером можуть підвищити жіноче лібідо. Вони пояснюють це впливом невеликої кількості тестостерону, який є у чоловічій слині.

Професор біологічної антропології в Університеті Рутгерса в Нью-Джерсі, доктор Хелен Фішер зазначає, що чоловіки також за допомогою поцілунків тестують фертильність жінки та її репродуктивний потенціал.

Автор книги “Мистецтво поцілунку” Вільям Кейн також вважає, що вже на стадії перших поцілунків ми обираємо партнера. Причому не завжди роль грає сам поцілунок. Наприклад, 67% чоловіків люблять, щоб жінка була нафарбована помадою під час поцілунку. 53% жінок хочуть, щоб чоловік був гладко поголений. 96% жінок люблять, якщо їх цілують у шию. Натомість лише 10% чоловіків вказали, що від такого отримують задоволення.

Психологи ж стверджують, що поцілунок може багато розповісти про справжнє ставлення до вас. Дивіться пояснення найпоширеніших видів поцілунку, а також те, що вони саме означають.

Поцілунок однієї губи 

Цей вид поцілунку вважається проявом істинної любові, своєрідним «поцілунком щасливої пари».

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

Поцілунок в щічку 

Цей поцілунок означає прихильність і знак дружби. У ньому немає стільки романтики, скільки простої дружньої ніжності.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

З закритим ротом 

Цей поцілунок означає те, що у вас у обох немає поки повної впевненості, ви все ще тримаєтесь за стіною, все ще прагнете «захистити свою територію».

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

Французький поцілунок 

Цей вид означає те, що ви обидва прагнете пізнати один одного краще, у вас обох є пристрасть, яка, якщо не згасне, стане гарантією вашого щасливого спільного життя.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

Поцілунок Людини-павука 

Цей спонтанний вид поцілунку, коли особи розташовані «валетом», означає, що у ваших стосунках є місце здивуванню і сюрпризам.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

З покусуванням 

Цей вид поцілунку говорить про те, що ви злегка (або дуже навіть) дратівливі. Однак в підтексті цього жесту – невситима пристрасть.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

Ніжний поцілунок 

Цей вид поцілунку говорить про те, що вам обом комфортно бути разом, комфортно жити пліч-о-пліч. Якщо ви часто цілуєтеся саме таким чином, то, швидше за все, ви знайшли свою половинку.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

Поцілунок ангела 

Цей вид поцілунку означає те, що у ваших стосунках важливіше за все турбота і увага один до одного, а також говорить про міцну довіру.

значение поцелуев
Фото | Coffeewithmilk

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

https://vuuzletvukraine.com/na-shho-zvertayut-uvagu-choloviki-v-pershu-chergu-vidpovid-psihologiv/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here