Діти з усього світу можуть приєднатися до шестирічної дівчинки Айко і разом з нею дізнається більше про речі навколо. Дивіться на популярній медіаплатформі Vuuzle TV дитячий пізнавальний серіал “Aiko’s Playschool – A Beautiful Christmas” онлайн і безкоштовно! 

«Aiko’s Playschool» – це навчально-розважальна дошкільна книга-серіал англійською мовою, спеціально створена для домашнього та дистанційного навчання в епоху COVID-19.

За сюжетом, настав час Різдва, і шестирічна Айко повинна прикрасити ялинку. Її чотирирічні друзі Ліл Джек та Джил допомагають з коробками для подарунків. Діти співають, грають і вивчають нові букви, цифри та слова. Дітей також знайомлять з важливими життєвими речами або темою. 

Aiko's Playschool
Постер серіалу “Aiko’s Playschool – A Beautiful Christmas”

Варто зауважити, що всі епізоди відповідають структурі дошкільного навчання “Activity & Play”, “Counting”, “Sing-Along”, “Word Gallery”, “Alphabet Song” та заключне нагадування про “Регулярне миття рук”. 

Дивитись ОНЛАЙН і БЕЗКОШТОВНО “Aiko’s Playschool – A Beautiful Christma” на Vuuzle TV!  

Aiko's Playschool
Постер серіалу “Aiko’s Playschool – A Beautiful Christmas”

Нагадаємо, Vuuzle TV – це популярна міжнародна медіаплатформа, яка висвітлює найцікавіші новини про життя знаменитостей, розваги, фешніндустрію, шоу-бізнес, науку, інновації, кіно та спорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here