Стрімінговий сервіс Disney+ обмежив можливість перегляду дітьми до шести років низки класичних мультфільмів через наявні в них расові стереотипи. В дитячому профілі вже не можна буде переглянути «Пітера Пена», «Котів Аристократів», «Дамбо», а також художній фільм «Швейцарська сім’я Робінзонів». Про це повідомляє Daily Mail.

Кадр з мультфільму «Коти Аристократи»

На своєму вебсайті представники компанії уточнили, що в мультфільмі про Пітера Пена можна побачити расистське та стереотипне зображення корінних американців. Мовляв, у «Котах-аристократах» зустрічаються карикатурні зображення персонажів азійського походження – сіамських котів. У «Дамбо» персонаж ворони на ім’я Джим є карикатурою на афроамериканців. «Швейцарську сім’ю Робінзонів», яку зняли в 1960-му році, розкритикували за «жовтолицих» та «темнолицих» піратів.

Кадр з мультфільму «Пітер Пен»

Нагадаємо, раніше з платформи стрімінгового сервісу HBO Max у США зняли фільм «Віднесені вітром» через його «расові забобони». У HBO Max заявили, що фільм у 1939 році був «продуктом свого часу» і продемонстрував «етнічні та расові забобони», які «були неправильними тоді і є помилковими зараз».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

https://vuuzletvukraine.com/hbo-max-probrali-strichku-vidneseni-vitrom-z-prokatu-cherez-protesti-v-usa/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here