18 грудня, на офіційному YouTube-каналі гурту DILEMMA вийшов новий відеокліп на пісню “Диско Шар”. Це відео стало своєрідним прощальним подарунком для всіх шанувальників гурту.

“На все є свій час і свій термін. В кінці цього року я почав чітко відчувати, що виступи на сцені мені не приносять колишню радість, та і взагалі артистична діяльність мені набридла. Більш того, я вже кілька років як працюю з іншими артистами як саундпродюсер та сонграйтер! Тому я вирішив не опиратися відчуттям і висловив свої думки команді…”, – розповів учасник гурту Джей (Євген Бардаченко). 

Диско Шар
Гурт DILEMMA

“”Золота Жар-Птиця” в номінації “Прорив року”, ми випустили альбом, до якого увійшло 15 треків, ми виступили в сотні міст. Я пишаюся своєю роботою з групою DILEMMA. І зараз ми закриваємо цю сторінку, але тільки для того, щоб відкрити нову”, – заявив продюсер групи Олександр Порядченко. 

За час свого існування група DILEMMA пережила і злети, і падіння. Їх історія почалася в 2002 році, зокрема хіти “Ей, бейба”, “Згадаю день” співала вся країна. У 2013 році музиканти оголосили про розпад групи, але в 2017, переживши трансформацію, артисти підписали контракт з лейблом Kontramarka і продюсером Олександром Порядченко, змінили стиль і склад учасників, і знову увірвалися до музичного простору країни з хітом “Тілом тряси”. До групи приєдналася нова вокалістка і саунд-продюсер Томаш Лукач, а незабаром артистів запросили взяти участь у Національному відборі на Євробачення з піснею “На паті”. У 2019 після приголомшливої ​​прем’єри треку “Шаленій” Джей і компанія анонсували вихід нового альбому #SHALENII, що став першим великим релізом групи після тріумфального повернення на сцену. Після чого DILEMMA вирушила у всеукраїнський тур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here