Тема розставань близька всім, адже практично кожен в своєму житті стикався з такими переживаннями. І щоб підтримати шанувальників в непростий момент, блогер, телеведучий і співак Володимир Дантес запустив чат-бот для підтримки розбитих сердець в телеграм. Новий чат-бот буде надавати цілодобову підтримку всім, хто недавно розлучився зі своїми коханими і все ще не може їх забути.

“Токсичні відносини? Він пішов до іншої? Вона повернулася до колишнього? Тобі допоможе Дантес!”, – з цього опису починається спілкування з чат-ботом.

У чаті Дантес перевіряє вашу сумісність по знаках Зодіаку, відправляє голосові повідомлення, нагадує, що ти красуня, перевіряє генеалогію колишнього, а також йому можна поскаржитися на хлопця, розповісти, чому тобі самотньо і отримати слова розради.

З функцій – в ніч п’ятниці бот Дантеса шле нагадування про те, що “ідея написати колишньому або колишньої вночі п’ятниці – відверто кажучи хрінова ідея”. Так що бот не тільки втішає, але і не дає не дає зробити помилку.

“У бота абсолютно фанова і розважальна місія. Мені хотілося, щоб кожен міг відволіктися хоча б на кілька хвилин і не думати про локдаун, роботу або самотність. Зараз ера мемів і мені хочеться бути причетним до такого виду мистецтва”, – розповів Дантес.

Щоб поспілкуватися з ботом, необхідно в пошуку в телеграм ввести @DantesSingleBot і натиснути кнопку “Почати”. А потім розповісти все, що ви думаєте про колишнього і отримати підтримку від співака. 

Посилання на бот в телеграм: https://t.me/DantesSingleBot?start=ZGw6MjcxNjA

Нагадаємо, минулого тижня DANTES випустив нову пісню і кліп “SASHA”, в якій розповів, як дівчата переживають розставання з хлопцями. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here