Відомий шведський гурт ABBA все ж відправиться в анонсований тур у вигляді цифрових клонів у 2022 році. Про це автор пісень гурту Бьорн Ульвеус розповів і інтерв’ю британській газеті The Times. 

Повідомляється, у квітні 2018 року гурт ABBA заявив про намір возз’єднатися вперше з 1986 року — щоправда, у вигляді цифрових клонів. Тоді ж стало відомо, що гурт повідомив про запис двох нових пісень, однак дату їх виходу відтоді відкладали. 

Бьорн Ульвеус запевнив, що у 2022 році турне цифрових копій музикантів відбудеться, однак він не назвав точну дату. Музикант зауважив, що голоси ABBA звучатимуть трохи інакше. За його словами, із часом голоси Агнети Фальтског і Анні-Фрід Люнгстад стали “приблизно на тон нижчими”. Ймовірно, у цьому турі буде презентовано обіцяні гуртом нові пісні.

ABBA — шведський музичний квартет, який існував 1972-1982 роках. Він названий за першими літерами імен учасників гурту: Агнета Фельтског, Бьорн Ульвеус, Бенні Андерссон, Анні-Фрід Лінгстад. АВВА є одним з найбільш успішних колективів за всю історію попмузики і найуспішнішим з-поміж створених в Скандинавії: записи гурту по всьому світу було продано тиражем понад 350 млн екземплярів. Сингли квартету займали перші місця у світових чартах з середини 1970-х років (Waterloo) до початку 1980-х років (One of Us), а альбоми-каталоги очолювали світові хіт-паради і у 2000-х роках.

гурту ABBA
Фото // Гурт ABBA

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here