Цифрові монети зараз популярні як серед роздрібних, так і серед інституційних інвесторів. На ринку цифрових валют наразі представлені тисячі криптовалют, що були запущені після успіху біткойнів. 

Якщо проаналізувати криптотенденції, то можна побачити, що ринкова капіталізація криптовалют зросла приблизно на 3 трильйони доларів у грудні 2017 року, а потім впала до ста мільярдів у 2018 році. Зараз вона рухається вперед і, за прогнозами, досягне кратних трильйонів доларів. Сьогодні криптовалюта оцінюється у понад 2,35 трильйонів доларів. Тому Vuuzle Media Corp Limited ставить перед собою нові цілі і виходить на крипторинок?

Стало відомо, що Vuuzle Media Corp Limited запускає нову блокчейн платформу для торгівлі криптовалютою під назвою Cryptocaptrades. У новому застосунку Cryptocaptrades будуть доступні найпопулярніші види криптовалюти. Платформа дозволятиме зберігати, надсилати, купувати, а також продавати існуючі криптовалюти. І серед основних переваг Cryptocaptrades  – ШВИДКІСТЬ. Наприклад, всього за 3 секунди користувач зможе повністю виконати потрібну йому операцію.

СКОРО платформа Cryptocaptrades буде доступна в Google Play та App Store!

Cryptocaptrades

Варто відзначити, що Vuuzle Media Corp Limited стала першою в історії ОТТ компанією, що випустила свій токен під назвою Vuco Coin. Зараз компанія робить реальні кроки, щоб бути доступною на кращих криптобіржах світу. Зокрема, монети, створені Vuuzle Media Corp Limited будуть доступні на кількох ринках, де існує система токенізації, що підтримується Біткойнами або Ethereum.

Застосовуючи процес токенізації, Vuco Coin пропонують революційний спосіб ефективного управління грошима в цифровому форматі. І серед важливих пріорітетів – ВИСОКИЙ РІВЕНЬ БЕЗПЕКИ. За словами творців VUCO Coin, ці цифрові монети відзначатимуться надійним шифруванням та системою з кількома підписами для запобігання несанкціонованого доступу. 

Vuuzle Media Corp Limited надає можливість укладати контракти в режимі реального часу по всьому світу. Акціонери зможуть вільно торгувати та користуватися своїми придбаними акціями. Крім того, ця нова платформа подвоїть безпеку фінансових інвестицій, зроблених партнерами, акціонерами та інвесторами.

Vuco

Як відомо, криптотрейдинг — це основний спосіб заробітку за допомогою операцій з криптовалютами. Заробіток криптотрейдингом передбачає отримання прибутку виграючи з різниці у цінах: купити дешевше, продати дорожче. Тобто, зберігається принцип звичайної спекуляції цінами металів, валютами, акціями. Щоб заробити, криптотрейдери можуть укладати коротко-, середньо-, і довгострокові угоди. Мета кожної з них — заробити якомога більше. Здійснюються операції з купівлі-продажу за допомогою спеціальних інструментів та платформ, що називаються криптовалютними біржами.

Тому перш за все, потрібно з’ясувати, яка у вас короткострокова або довгострокова стратегія. Наприклад, ви хочете купити провідні криптовалюти, такі як Bitcoin і Ethereum, а потім утримувати їх протягом декількох місяців або років? В цьому випадку вам, можливо, краще підійде криптовалютний брокер, який підтримує поширені способи оплати. Якщо ж ви хочете активно торгувати криптовалютою, щоб отримувати прибуток від кожного руху цін, вам підійде Cryptocaptrades, яка дозволятиме вигідно торгувати криптовалютою.

Це факт, що багато світових компаній використовують криптовалюту  для проведення внутрішніх операцій, що в кілька разів збільшує торговий оборот фінансів, які легко перетворити у звичайні гроші. Висока популярність криптовалюти сприяла тому, що хедж-фонди і великі компанії почали активно ними цікавитися. Біткоїн купили Fidelity, MicroStrategy, PayPal, Tesla та інші великі компанії.

Author: Ivanna Samotei // Chief Content Writer & Public Relations Specialist at Vuuzle Media Corp Limited

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here