Кожна жінка прекрасно знає, що чоловіки сповнені протиріч. З одного боку вони справжні лицарі – захисники і добувачі, а з іншого боку – діти в душі, які все так само шукають пригод, адреналіну і ласки. Психологи навіть виділяють, що в різний період життя чоловіки хочуть абсолютно різних речей. Адже в 30, 40 або 50 років чоловіки абсолютно різні, з різними бажаннями і потребами.  

чего хотят мужчины
Фото | Depositphotos

Водночас, кожен чоловік незалежно від зовнішніх, розумових та інших даних, віку, віросповідання та кількості доходів, хоче в очах своєї жінки бути героєм. Це буквально окрилює його і творить дива з його самооцінкою, а відповідно, і зі стосунками.

…30 років  

чего хотят мужчины
Фото | Depositphotos

На думку психологів, 30-річний вік є самим «тверезим» для чоловіка. У цьому віці головне, чого хочеться чоловікові – це стабільність. Саме в цьому віці найчастіше чоловіки закінчують з «розгульним життям» і замислюються про створення сім’ї. У 30 років при виборі кар’єра чи сім’я, чоловік вибере сім’ю. Однак, якщо «друга половинка» перестала цікавити чоловіка, він з легкістю «піде наліво». Щоб уникнути цього, ви, як жінка вашого кавалера не повинні «розслаблятися» після весілля. Настає ще більш відповідальний момент, ніж момент «окільцьовування». Необхідно зробити так, щоб ваш кавалер не захотів «гуляти».

…40 років 

чего хотят мужчины
Фото | Depositphotos

У сорокарічному віці психологія та поведінка чоловіка може різко змінитися. Саме до 40 років у чоловіків починається «криза», яку вони долають по-різному. Фахівці виділяють 4 моделі «кризи середнього віку чоловіків»:

  • У чоловіка виникає відчуття, що проти нього весь світ. Все руйнується, нічого не виходить і чоловік знаходиться в стані замішання. Чому так відбувається? Справа в тому, що в 40 років не всі встигають реалізувати свої можливості, і декому здається, що вони не відповідають вимогам, що пред’являються суспільством.
  • Чоловік з псевдо-розвитком. Це ситуація, коли зовні чоловік задоволений життям, робить вигляд, що життя вдалося, що він вже досяг всього, чого хотів. Однак насправді він відчуває себе загнаним в кут, і не знає, як впоратися зі своєю проблемою.
  • Чоловік, який «ображений на долю». Це людина, яка неодноразово був відхилена, яка не змогла знайти бажаної роботи або жінки і т.д. Такі чоловіки в 90% випадків не справляються з кризою сорока років.
  • Реалізував себе як чоловік. У нього все добре, він з усім справляється, досягає поставлених цілей, тому криза минула для нього непомітно. ЇЇ просто не було.

Крім цього, психологи кажуть, що абсолютно всі чоловіки в 40 років «тверднуть». Їм всім рекомендують бути з людьми м’якше. У 40 років у чоловіків пропадає бажання «вибирати». Вони задовольняються тим, що мають і їм це подобається. Звикнувши до одного, навряд чи чоловік в 40 років захоче спробувати щось нове. Завдяки цьому, сім’я і друзі стають ближче і рідніше.

Жінкам необхідно уважно стежити за тим, що відбувається з чоловіком після 40. Справа в тому, що згідно зі статистикою це вік «чоловічих суїцидів». Адже чоловіки боятися відзначати 40-річчя. У них це асоціюється з «послесмертной сорокадневкой». Саме в цьому віці чоловіки починають серйозно замислюватися над тим, що вони встигли зробити в житті і чого досягли, внаслідок чого вони можуть впадати в депресію, результатом якої і може бути суїцид.

Дуже часто у віці 40-ка років чоловіки знаходять собі коханок. Справа в тому, що таким чином вони намагаються вийти з депресії. Якщо ваш чоловік вирішив в такому віці піти з дому – не тримайте його. Нехай йде. Скандалами ви нічого не зможете домогтися, а ймовірність того, що дуже скоро він повернеться висока. Адже не всі витримують тривалого життя з молодою коханкою, яка дуже скоро починає говорити про весілля, а дружина все-таки рідна і улюблена. Ось вони і повертаються.

…50 років 

чего хотят мужчины
Фото | Depositphotos

Найскладніше саме з 50-ти річним чоловіком. Вони «вередують», ображаються і вимагають масу уваги до себе. Чоловіка в такому віці можуть дратувати навіть найбільш безневинні дрібниці. У цьому віці чоловік стає «трирічною дитиною», якого постійно потрібно хвалити, говорити як йому йде той чи інший одяг, і який він розумниця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here