Компанія Bugatti представила новий гіперкар – Chiron Super Sport. Купе отримало унікальні аеродинамічні рішення. Головною особливістю Chiron Super Sport стала подовжена на 25 сантиметрів корма, як у рекордного Chiron Super Sport 300+ – пише Bugatti.

Chiron Super Sport отримав унікальні алюмінієві колісні диски з п’ятьма Y-подібними спицями, які доступні у виконанні з алмазним огранюванням. Крім того, для суперкара розробили спеціальні покришки, які здатні витримувати швидкість до 500 кілометрів на годину. Салон Chiron Super Sport обробили шкірою й алюмінієм, а також елементами з вуглецевого волокна.

У рух суперкар призводить форсований до 1600 кінських сил квадротурбодвигун W16 8.0, який працює в парі з семиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями. Максимальна швидкість Chiron Super Sport обмежена електронікою на позначці 440 кілометрів на годину. 

Тираж Bugatti Chiron Super Sport обмежать усього дев’ятьма екземплярами. Тобто купе стане найрідкіснішою й ексклюзивною варіацією “Широна”. Вартість кожного такого автомобіля складе мінімум 3,2 мільйона євро. Поставки почнуться у 2022 році.

Нагадаємо, у 2019 році компанія Bugatti запустила серійне виробництво Chiron Super Sport 300+, який встановив світовий рекорд швидкості у 490,484 кілометра на годину. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here