З неділі по четвер телевізійна команда Vuuz News готує до ефіру на стрімінговій платформі Vuuzle.TV вражаюче новинне шоу. Як це відбувається – дивіться ПРОМО. 

Vuuz News – телевізійне шоу на стрімінговій платформі Vuuzle.TV, де міститься резонансна та актуальна інформація. Новини на Vuuz News дають відповіді на 6 основних запитань: Хто? Що? Де? Коли? Чому? Яким чином? Іноді цей список доповнюють питаннями «Що це означає?» «Кому вигідно?» і «Що буде?». 

Vuuz News охоплює найважливіше з наступних сегментів: новини ОАЕ і  світу, економіка, спорт, погода, розваги та соціальні медіа. Тож давайте познайомимося з творцями новинного шоу на Vuuzle.TV!

AHMED MESELHI – EDITOR IN CHIEF & DIRECTOR VUUZ NEWS

Editor in chief & Director Vuuz News Ahmed Meselhi – професійний репортер, журналіст, автор контенту та ведучий. За його плечима досвід роботи у різних ЗМІ Єгипту та ОАЕ, також він уже більше року працює у Vuuzle Media Corp (Дубаї). Ahmed здобув освіту в Tanta University (Bachelor of arts, media department, radio & TV section). А також навчався у UNFPA (News reporting production workshop) і Amr el-kahky’s workshop (Program manger of al-hurra news (USA), News reporting production workshop). Ahmed Meselhi готує до ефіру Vuuz News: моніторить та обирає найважливіші новини; аналізує контент; пише текти, брифи для новин і сценарії; проводить редакційні зустрічі та керує виробничим процесом.

 “My name is Ahmed Meselhi (Messi) from Egypt, i am 35 years old, graduated from tanta University having a degree of mass communication, media department, radio and TV section. As a producer at Vuuzle doing many shows (Vuuz news, Vuuzle eyes, trend street, sports port)…“

Ahmed Meselhi and Rikki-Lee Burley
Foto // Ahmed Meselhi and Rikki-Lee Burley

SAWSAN GHANDOUR – ПРОДЮСЕР VUUZ NEWS

Продюсер Vuuz News Sawsan Ghandour готує до ефіру унікальний та ексклюзивний контент, що охоплює місцеві та світові новини. Sawsan здобула освіту bachelor of law у Zagazig University. Вона має за плечима величезний досвід роботи в різних ЗМІ. Зокрема, була продюсером шоу Tlak на телеканалі Al Hayah. 

“My name is koki from Egypt… I’m 31 years old…i graduated from university in law. As a news producer My role in vuuzle is prepare unique and exclusive content local, global, entertainment, economic, sports and social media”

Sawsan Ghandour and Rikki-Lee Burley
Foto // Sawsan Ghandour and Rikki-Lee Burley

RIKKI-LEE BURLEY – ВЕДУЧА VUUZ NEWS

Rikki-Lee Burley (@rikkileeburleу) – ведуча інформаційного випуску новини VUUZ NEWS, що транслюється на на стрімінговій платформі Vuuzle.TV.

Rikki-Lee Burley – професійна танцівниця, співачка, акторка, аніматор, ведуча Вона здобула Diploma of Dance Performance і має досвід роботи за цією спеціальності у Мельбурні (Австралія), а також Дубах (ОАЕ).

VUUZ NEWS

Author: Ivanna Samotei // Vuuzle Media Corp Chief Content Writer & Public Relations Specialist

Download Vuuzle TV on IOSAndroidRoku, or online at Vuuzle.tv See tons of channels and thousands of movies all free! Vuuzle is a premium streaming service that offers live video content. Such as hit television shows, news, sports, and feature-length movies.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here