Астрологи відшукали гороскоп для всіх знаків Зодіаку, написаний ще у 1979 році. Будьте готові, що далі буде образливо, а моментами – іронічно та смішно… Цікаво, ким був за знаком Зодіаку автор цього гороскопу?

Гороскоп

ОВЕН

Овен, ти – першопроходець і частенько вважаєш, що оточуючі люди – дурні. Ти володієш нестерпним характером, є нетерплячим і ніколи не дотримуєшся порад. Ти козел, ось і все! 

ТЕЛЕЦЬ

Телець, ти дуже практичний і наполегливий, дуже завзятий, працюєш, як божевільний. Твої навколишні вважають тебе впертим і тупим, але насправді ти не більше, ніж просто чортів комуніст. 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки, ви швидко думаєте і у вас чудовий інтелект. Часто подобаєтеся людям через свою бісексуальність. Дуже часто ви очікуєте занадто багато від малого, а означає це, що ви – нічого не варті.

РАК

Рак, ти – співчуваюча і завжди розуміюча людина, а простіше кажучи – слюнтяй. Ти завжди будеш залишатися на узбіччі життя, і не будеш вартувати нічого, тому що ти завжди все робиш неправильно. І так: більшість ув’язнених у в’язницях – Раки. 

ЛЕВ

Лев, ти думаєш, що ти – природжений лідер, але от інші вважають тебе дурнем. Майже всі Леви – хулігани, а ще ви гонорові і не виносите чесної критики, а ваша зарозумілість – мерзота. Леви всі часто-густо – виродки, злодюжки і проводять свої дні, цілуючись з дзеркалом. 

ДІВА

Діва, ти ненавидиш дисонанс і логічний тип по природі, але насправді ця твоя тупа вередливість бісить всіх твоїх друзів. Ти беземоційна, а ще постійно засинаєш під час сеkсу. З Дів виходять гарні сутенери і водії автобусів. 

ТЕРЕЗИ

Терези, ви артистичні й з реальністю справлятися вам дуже важко. Тому якщо ви чоловік, то ви нуль без палички, а якщо жінка – повія. А ще всі Терези вмирають від венеричних захворювань.

СКОРПІОН

Скорпіон – найгірший з усіх знаків. Скорпіони виверткі в бізнесі, їм не можна довіряти, а відсутність моралі і принципів неодмінно допоможе їм досягти успіху. Ви – зразковий сучий син, а ще Скорпіони в більшості своїй вбивці. 

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець, ти сповнений ентузіазму і жахливо оптимістичний, але володієш руйнівною звичкою покладатися на фортуну. Просто у тебе немає ніяких талантів. Ніксон – Стрілець, а ще більшість Стрільців – алкоголіки. Ви навіть витраченого на вас часу не варті. 

КОЗЕРІГ

Козеріг, ти консервативний і найбільше не наважуєшся ризикувати. Простіше кажучи ти – боягузлива курка. Ніколи Козероги не були чогось варті, йдіть до біса. 

ВОДОЛІЙ 

Водолій, ти дуже винахідливий і прогресивний, а ще – брехло. Повторюєш одні й ті ж помилки, тому що ти бовдур і всі навколишні вважають тебе дурнем. 

РИБИ

У Риб настільки гарна уява, що їм здається, ніби їх переслідують спецслужби. Ще друзі вас не поважають, а люди навколо вважають, що ви просто роздмухуєте значущість своєї влади. Рибам не вистачає впевненості в собі, а ще вони – придурки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here