Колишній тілоохоронець американської співачки Брітні Спірс – Фернандо Флоренс розповів шокуючі деталі. Мовляв, зірці привозили сильнодійні наркотики та протизаплідні препарати. Про це пише The Sun. Зокрема, Фернандо Флоренс повідомив, що раз на тиждень до будинку співачки приходила жінка, яка передавала “коктейль з сильнодійних наркотиків і протизаплідних препаратів”.

Видання пише, що Фернандо Флоренс працював з артисткою з 2010 року. За рік до того батько знаменитості став її опікуном на 6 місяців, а потім – на невизначений термін.

«Я пояснював Брітні, що це таке: антипсихотика і протизаплідні таблетки», – зізнався охоронець.

Брітні Спірс випивала цей “коктейль”. За словами Флоренса, після прийому препаратів у зірки починалися галюцинації. Вона нібито втрачала здоровий глузд та говорила щось про паралельні світи.

«Вона цілими днями дивилася телевізор або займалася спортом. У занепаді настрою вона плакала, слухаючи It’s A Man’s World», – розповів Фернандо.

Колишній охоронець розповів і про рівень контролю над співачкою. Вона не могла виходити на вулицю сама, за телефоном пильно стежили. Батько Брітні дзвонив їй 3-4 рази на день та дізнавався, що вона робить, адже Спірс не могла займатися нічим без дозволу опікуна. Окрім цього, якщо до артистки навідувалися гості, їхні сумки обшукували.

Нагадаємо, Брітні Спірс на засіданні суду зізнавалась про жахливі речі, яких вона повинна дотримуватися. Зокрема, співачка без дозволу опікуна, тобто батька, не має права вийти заміж і народити дітей – вона не може видалити внутрішньоматкову спіраль, щоб отримати змогу завагітніти. Мовляв, Джеймі Спірс змушував доньку приймати літій у великих дозах – препарат від біполярного розладу, через що вона не могла розмовляти та поводилась ніби напідпитку. Також Брітні Спірс не може досі розпоряджатися власними фінансами, самостійно відвідувати друзів чи сусідів. В одному з дописів зірка заявила, що батько заборонив їй створювати ремікси чи нові сингли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here