Американська співачка Брітні Спірс підписала угоду з видавництвом Simon & Schuster про написання книги про своє «токсичне» життя, сім’ю та кар’єру. Про це повідомляє Page Six.

За інформацією інсайдерів, згідно контракту співачка отримає 15 мільйонів доларів за написання своїх мемуарів, у яких вона розповість про свою музичну кар’єру, суперечливі стосунки з сім’єю, включаючи 13-річну юридичну опіку її батька, який повністю її контролював. 

Як пише Page Six, 40-річна Брітні уклала угоду з видавництвом Simon & Schuster після «війни» пропозицій між кількома компаніями, які хотіли отримати передбачувано вигідну угоду. Джерело повідомляє, що це «одна з найбільших угод, будь-коли підписаних» для книги. 

Ні Брітні Спірс, ні її представники, ні видавництво поки що не розголошують деталі угоди. 

Нагадаємо,американська співачка протягом 13 років перебувала під опікою батька і не могла розпоряджатися своїм життям. У жовтні Брітні Спірс здобула свободу. 

Нещодавно ми писали, що батько Брітні Спірс вимагає в неї 30 мільйонів доларів, щоб покрити свої витрати на адвокатів. Адвокат співачки подав додаткові документи до суду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here