За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, депресія і тривожність, які призводять до зниження продуктивності, обходилися світовій економіці у 1 трильйон доларів на рік. Однак ізоляція і дистанційна робота посилили проблему. Британська благодійна організація з охорони психічного здоров’я Mind заявила минулого року, що 60% дорослих повідомили про погіршення психічного здоров’я під час першого карантину. 

Тому британська компанія Moodbeam створила браслет, який дозволить роботодавцю відстежувати емоційний стан своїх співробітників. Про це повідомляє BBC.  Браслет розробили для компаній, які хочуть стежити за добробутом співробітників, які працюють дистанційно. 

«Компанії намагаються залишатися на зв’язку з персоналом, що працює з дому. Вони можуть запитати 500 співробітників: «Ви в порядку?», не піднімаючи слухавку», — каже співзасновниця Moodbeam Христина Колмер МакХью.

Гаджет має дві кнопки: жовту і синю. Співробітник може носити браслет протягом робочого дня та натискати жовту кнопку, якщо відчуває себе щасливими, і синю, якщо йому сумно. Потім менеджери можуть переглянути онлайн-панель даних, щоб дізнатися, як працівники відчувають себе і як справляються з навантаженням. 

браслет отслеживает эмоциональное состояние
Браслет британської компанії Moodbeam

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here