Міжнародний олімпійський комітет додав до програми літніх Олімпійських ігор-2024 чотири дисципліни: серфінг, брейкданс, скелелазіння та скейтбординг. Про це повідомляє МОК. Варто зауважити, що літні Олімпійські ігри у Токіо повинні відбутися з 24 липня до 9 серпня 2021 року.

«Це були справжні командні зусилля, щоб дістатися до цього моменту, і ми подвоїмо наші зусилля напередодні Олімпійських ігор, щоб гарантувати, що вирішальне змагання у Парижі в 2024 році буде незабутнім», — сказав Шон Тей, президент Всесвітньої федерації танцювального спорту (WDSF).

брейк данс олимпийский вид спорта
Фото | Pixabay

Такими заходами МОК хоче привернути увагу молодої аудиторії до Олімпіади. Також серед планів комітету зробити Олімпійські ігри «більш гендерно збалансованими, молодшими та більш міськими». Так, МОК рекомендує, щоб в Олімпіаді-2024 брали участь 50% чоловіків та 50% жінок. В Олімпіаді-2020 в Токіо, яку перенесли на наступний рік, беруть участь 48,8% жінок. У порівнянні з Токіо-2020 зросте кількість змішаних гендерних змагань — із 18 до 22.

олимпиада 2024
Фото | Pixabay

Також комітет зменшує загальну квоту спортсменів, які можуть брати участь у змаганнях, до 10 500. У Токіо змагатимуться 11 092 спортсмени. Це призведе до зменшення офіційних осіб від команд. Обіцяють, що скорочення буде пропорційне і зосереджено на тих видах спорту, які можуть найкраще перенести скорочення. Зокрема скорочення відбудеться у важкій атлетиці та боксі.

олимпиада 2024
Фото | Pixabay
олимпиада 2024
Фото | Pixabay

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here