Бред Пітт подав до суду на ексдружину Анджеліну Джолі через їхній маєток у Франції. Про це повідомляє ET . Як відомо, судовий процес між акторами Бредом Піттом та Анджеліною Джолі не припиняється вже близько 5 років. Голлівудські знаменитості розлучилися у 2016 році. Попри це, судова справа щодо опікунства над їхніми дітьми так і не вирішена до кінця. 

А зараз актори судитимуться знову. Відомо, що першим позов до суду Люксембурга подав Бред Пітт. Він скаржиться, що Анджеліна Джолі намагається самостійно продати її частку спільної нерухомості, без узгодження з актором. Йдеться про маєток Шато Міраваль (Chateau Miraval) з виноградниками у Франції. Там Бред Пітт виготовляє вино власного бренду. Саме у Шато Міраваль Пітт і Джолі одружилися.

Бред Пітт Анжеліна Джолі
Фото // З відкритих джерел

Шато Міраваль та виноградники офіційно належать компанії Quimicum. Спершу Бред Пітт мав 60% акцій компанії, а його на той час дружина – 40%. У 2013 році актор віддав 10% Джолі, тож знаменитості стали володіти акціями порівну. Загалом розкішний будинок оцінюється в 164 мільйони доларів.

За словами Бреда Пітта, Джолі намагається продати свою частку Шато Міраваль. Однак сам артист має “право першої відмови” – спочатку Анджеліна повинна запропонувати свою частку йому. Якщо ж чоловік відмовиться, то акторка матиме право продавати 50% стороннім.

У документах Бред Пітт заявив, що його колишня дружина хоче отримати вигоду з “неймовірної кількості роботи, часу і грошей”, яку він вклав у Шато Міраваль. Бо нібито саме знаменитість займався бізнесом щодо виноградників.

Бред Пітт
Фото // Бред Пітт // З відкритих джерел

Зазначимо, що з Шато Міраваль пов’язано багато спогадів Бреда Пітта. Коли той крутив роман з німецькою моделлю Ніколь Потуральські, то запросив її провести час у маєтку у Франції, а вона погодилась. Тоді актор заявив, що йому байдуже на реакцію колишньої дружини стосовно його поїздки з Ніколь у Францію. У результаті, Анджеліна Джолі була “шокована тим, що Бред міг так низько опуститися” і заявила, що не хоче намагатися налагодити стосунки з колишнім чоловіком.

Ніколь Потуральські
Фото // Ніколь Потуральські

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here