Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що його зустріч з президентом Володимиром Зеленським була продуктивною. Про це він написав у Twitter.

“Продуктивне проведення часу в Києві з президентом України Володимиром Зеленським та з усіма, з ким я зустрівся”, – написав глава держсекретар США.

Блінкен нагадав, що Штати “сповнені рішучості перед лицем російської агресії” і готові підтримати проведення реформ в Україні.

Нагадаємо, Держсекретар США Ентоні Блінкен прибув в Україну ввечері 5 травня. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба за підсумком зустрічі з Блінкеном заявив, що його візит є вагомим внеском у безпеку і успіх держав і всього євроатлантичного простору.

Під час прес-конференції з президентом України Блінкен, серед іншого, сказав, що значна кількість військ Росії залишається біля кордонів з Україною. А президент назвав кількість російських військових в Криму, Донбасі і у наших кордонів.

Зеленський ухилився від питання про НАК “Нафтогаз”, в той час як Блінкен першою назвав реформу корпоративного управління, яку очікують від Києва. Глава Держдепу США знову нагадав про необхідність боротьби з корупцією в Україні, а Зеленський зазначив, що це буде фундаментальний рік у відносинах між Україною і США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here