19-річна американська співачка Біллі Айліш представила свій іменний парфум під назвою “Eilish”. Про це знаменитість повідомила в Instagram. 


“Це аромат, за яким я гналася роками. Це мій улюблений запах. Аромати завжди були такою величезною частиною мого життя й існування. Це було мрією – створити цей аромат і втілити свої ідеї в життя. Це була одна з найзахопливіших речей, які я колись робила. Не можу дочекатися, коли він уже стане вашим”, – написала артистка. 

Парфуми з’являться у продажу 10 листопада 2021 року. Флакон для парфумів, створений у вигляді абстрактного зображення бюста. Вартість становитиме $68 (приблизно 1800 грн). 

Як відомо, Біллі Айліш стала відомою у 2016-му році після публікації дебютного синглу «Ocean Eyes» на ресурсі SoundCloud. У 2019 році її дебютний альбом When We All Fall Asleep, Where Do We Go? очолив американський чарт Billboard 200 і британський хіт-парад UK Albums Chart. У 2020 році артистка здобула п’ять нагород музичної премії “Греммі”. Також стала лауреаткою премії у двох номінаціях 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here