Співзасновник корпорації Microsoft Білл Ґейтс розлучається зі своєю дружиною Меліндою, з якою прожив у шлюбі 27 років. Заяву про розлучення Білл Ґейтс опублікував у Twitter. З меседжу випливає, що подружжя не вірить у можливість далі зростати разом як пара. Відомо, що рішення розірвати шлюб вони ухвалили після довгих роздумів, а також роботи над цими стосунками. 

«За останні 27 років ми виховали 3 неймовірних дітей і створили фонд, який працює у всьому світі, аби люди могли вести здорове та продуктивне життя. Ми продовжуємо поділяти віру в цю місію і далі працюватимемо у фонді. Проте більше не віримо, що зможемо вирости разом на наступному етапі життя», – йдеться в заяві подружжя.

Також Білл і Мелінда Ґейтси попросили поважати приватність їхньої сім’ї.

Відомо, що Білл Ґейтс та Мелінда познайомилися у 1987 році. Тоді вони разом з іншими працівниками Microsoft відвідали конференцію в Нью-Йорку. Одружилися у 1994 році. У пари є дві дочки та син: 25-річна Дженніфер Кетрін Ґейтс та 18-річна Фібі Адель Ґейтс, а також 21-річний Рорі Джон Ґейтс.

Билл Гейтс
Білл і Мелінда Гейтси

Білл та Мелінда заснували благодійний фонд Bill & Melinda Gates Foundation. Його головна мета – покращення системи охорони здоров’я та подолання голоду у бідних країнах. Фонд також виділив 1,75 млрд доларів на боротьбу з пандемією коронавірусу. За даними податкової декларації, фонд Ґейтсів має активи на суму понад 51 млрд доларів.

Билл Гейтс
Білл і Мелінда Гейтси

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here